HAKKIMIZDA
BE BETTER YAKLAŞIMI

Be Better; kişisel sağlık ve mutluluğun daha iyi olmasını hedefleyen tüm hizmetleri, tıbbi veriler ışığında kişiye özel dozlarda sizlerle paylaşmak demektir…

Be Better 2004 yılndan beri antiaging, kilo verme ve ofis içi estetik konularında, Dr. Burak BAŞARIR yönetiminde hizmet vermektir. Her konuda en iyi olma toplumdaki herkesin hedefi olabilir, ama daha iyi olmak kendini daha iyi hissedip mutlu olmayı, psikolojik tatmini birlikte getirir.

Estetik bakış açımız tamamı ile doğallık ve anatomik özelliklerin gözetilerek yapıldığı bir yaklaşımdır. Beslenme ve zayıflama konusunda da hızla alıp vermek yerine, yağ oranı düşüşü gözetilerek ve en önemlisi de sağlık parametrelerinin genel anlamda düzeldiği, spor ile entegre sağlıklı kilo vermek prensibi esastır.

Tüm işlemler tıbbi etik ve bilimsel dayanaklar çerçevesinde kanıtlanmış ve güvenilirdir. Kullanılan tüm ürünler en son teknoloji ve uluslar arası otoriteler tarafından (FDA ve CE) onaylıdır.

Dünyadaki tüm major kongreler periyodik olarak takip edilerek, kendi içimizde de “Be Better” felsefesi ışığında sürekli olarak yenileme ve iyileştirme yapılmaktadır.

DR. BURAK BAŞARIR

12/10/1967 istanbul doğumludur.

Orta öğretimini İstanbul Erkek Lisesinde (78-85) tamamlamıştır.

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur(85-91)

Daha sonra sırasıyla İstanbul tıp Fakültesi Anatomi doktorası (92-95) ve İstanbul üniverisitesi İşletme enstitüsünde (95-97) master yapmıştır.

Özel sağlık sigortası (yapı kredi sigorta) ve hastane yöneticiliği alanlarında (memorial hastanesi), tecrübelidir.

2004 yılından itibaren nişantaşında kendi yönetimindeki antiaging kliniğinde beslenme zayıflama ve medikal estetik alanlarında ( Botoks, dolgu, Lazer, vb.) hizmet vermektedir.

Dünya ve Avrupa antiaging derneği , Alman mezoterapi derneği üyesidir.

Tüm antiaging eğitimlerini yurtdışında almıştır. ( Almanya / Fransa )

Sağlık bakanlığı medikal estetik kursunu tamamlayarak yeterlilik belgesi almıştır.

Üst seviye Almanca ve İngilizce bilmektedir.
Untitled Document